שיווק ברשת

שיווק ברשת

אין ספק בכלל בעינינו, שקידום אתרים בגוגל זה הדבר הנכון ביותר לכל אתר אינטרנט שקיים בישראל ובעולם. הסיבה היא כי ההשפעה של קידום היא לא רק עלייה סתמית במיקומים, אלא הרבה מעבר לכך.

אתר שעובר תהליך קידום איכותי במנועי החיפוש זוכה לבדיקות רבות של תקינות הקוד, תקינות ושיפור התכנים באתר, הוספת סרטונים והרבה מאוד דברים אחרים, שהמטרה שלהם היא להפוך את האתר לטוב יותר עבור הגולשים שמגיעים אליו.

הבעיה היא כפולה:

1. לעיתים יש תחומים שקידום אתרים בגוגל זה לא מתאים להם, (כבר הסברנו על כך בעבר).

2. יש עסקים שרוצים אפילו עוד יותר גולשים ממה שגוגל מסוגל לספק להם.

כדי לענות על שתי הבעיות האלו, אנו נדרשים לתת פיתרונות יצירתיים נוספים ללקוחותינו. אנחנו מייד נציע הרבה המאוד שיטות כאלו ואחרות שיכולות לתת לכם פתרונות שיווק יצירתיים, אך עדיין חשוב לנו לציין שוב פעם שאנחנו בטוחים ומתחייבים: אם אתם מחפשים פיתרון אינטרנטי אחד בלבד, אנחנו בטוחים שקידום אתרים בגוגל זה הדבר הנכון עבורכם. כל שאר הכלים הקיימים הם כלים שבאים לתת השלמה.

כלים נוספים לשיווק וקידום באינטרנט:

1. פרסום ממומן בגוגל ( אדוורדס PPC)-הכלי העיקרי שמפרנס את חברת גוגל. מדובר באותן מודעות מילים פרסומיות שכולנו רואים מעל תוצאות החיפוש האורגניות ומתחת לתוצאות. הרעיון במודעות המילים הוא מאוד פשוט וקל: אתם שמים כרטיס אשראי ומזינים את הפרסומות שאתם רוצים ועשר דקות אחרי זה- המודעות שלכם כבר באוויר. גולשים שיחפשו את התחומים שלכם או את המילים שאתם הגדרתם, יגיעו ישירות לאחת הפרסומות שלכם.

יתרון-כמובן המהירות העצומה שאין שנייה לה בעולם האינטרנט או הפרסום. חיסרון- יקר מאוד, התשלום הוא לא לפי לקוח אלא לפי קליק (משלמים על כל קליק שהיה על הפרסומת שלכם). כעיקרון אלטרנטיבה מאוד נוחה ומאוד יקרה.

2. שיווק בפייסבוק–  קצת קשה להסביר נושא רחב כמו שיווק בפייסבוק בכמה מילים או כמה שורות (אנחנו נקדיש לכך עמוד נפרד) אבל כעיקרון הרעיון הוא לנצל את הפלטפורמה הפייסבוקית במטרה להביא לתוך אתר האינטרנט שלכם לקוחות נוספים.

יתרון– היתרון העיקרי של פעילות שיווק בפייסבוק היא שאין הרבה מה להפסיד. כפי שכבר אמרנו מספר פעמים קודם לכן, פעילות פייסבוק היא פעילות שיווקית משלימה שמטרתה לעזור או לסגור קצוות יחד עם פעילות קדום אתרים. המטרה היא לנסות להביא את הגולשים שלא הצלחתם להביא דרך התנועה של המנועי חיפוש.

3. יחסי ציבור באינטרנט– השירות המגניב אולי ביותר שקיים בעולם השיווק באינטרנט. הרעיון הוא בדיוק אותו דבר כמו יחסי ציבור שאתם מכירים שמטרתם לארגן כתבות וראיונות, בטלוויזיה, רדיו או עיתונות.

אז כאן אנחנו מדברים על שירות דומה מאוד, אבל אינטרנטי, שהמטרה שלו היא להשיג את אותה החשיפה או הפרסום באתרים מובילים שמשמשים כחלופה של עיתונים וטלוויזיה.

יתרון– אפקטיביות מהירה ומיידית. כתבה אחת יפה בYNET מסדרת לכם המון לקוחות חדשים כבר ביום פרסום הכתבה. הבעיה הגדולה היא שהחשיפה הזו נעלמת בדיוק באותה מהירות. הרי ברגע שהכתבה עוברת לארכיון, גם הלקוחות החדשים נעלמים.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

תוכנה לניהול משרד

בעידן של טרנספורמציה דיגיטלית, תוכנת ניהול לידים הפכה לכלי חיוני לשיפור הפרודוקטיביות, ייעול תהליכים וקידום שיתוף פעולה במקום העבודה. פוסט