מתנה למנתחת

מבוא: הבעיה עם מנתחים ומתנות

מנתחים הם אנשים שעושים הרבה טוב לחברה. הם מצילים חיים והופכים את העולם למקום טוב יותר. עם זאת, יש להם גם בעיות משלהם בחיים.

הבעיה עם מנתחים ומתנות היא שחסרים מתנות משמעותיות עבורם בחוץ. יש הרבה דברים שמנתחים אוהבים אבל הם לא מצליחים להביע את זה לעתים קרובות כי זה יכול להיראות כלא מקצועי.

מתנה למנתח:

הבעיה עם מנתחים ומתנות היא שלעתים קרובות קשה לקנות אותן. יש להם כל כך הרבה ניסיון, ידע ומיומנות שזה יכול להיות קשה למצוא משהו שאין להם כבר. ואם אתה מוצא מתנה, לעתים קרובות קשה לדעת איזה גודל או סגנון הם עשויים לאהוב.

אבל יש כמה יוצאי דופן.

לדוגמה, אם אתה מכיר את הצבע או התחביב האהובים עליהם אז יש לך מזל! אתה יכול למצוא להם מתנה על ידי חיפוש אחר פריטים בצבעים אלה או הקשורים לתחביב שלהם.

מאמר זה יספק כמה רעיונות לגבי סוגי מתנות שיכולים להתאים למנתחים ולרופאים אחרים – כמו גם כיצד לבחור את הגודל והסגנון הנכונים של המתנה.

מבוא:

מתנה למנתח היא חלק חשוב בעבודתו של הרופא. זה לא רק על התגמול הכספי, אלא גם על ההערכה על עבודתם ושירותם.

המתנה צריכה להיות מחושבת ומותאמת אישית לאדם שיקבל אותה. דרך טובה לגלות מה הם אוהבים היא לשאול אותם או להסתכל בפרופילי המדיה החברתית שלהם.

מתנה למנתח לא תמיד קל למצוא. יש להם הרבה דברים שהם צריכים להתכונן אליהם ולפעמים קשה לדעת מה הם צריכים.

אבל, דרך מצוינת לגלות מה הם רוצים היא לשאול אותם ישירות. חשוב לא רק להניח שבגלל שאתה מכיר מישהו בתחום הרפואי אתה יודע אוטומטית מה הוא רוצה או צריך.

הדרך הטובה ביותר לברר היא לשאול אותם ישירות!

מנתחים שרוצים משהו אישי

מנתחים לעתים קרובות כל כך עסוקים שאין להם זמן לקנות לעצמם.

מתנה למנתח היא מגע אישי שיגרום לו להרגיש מוערך.

מתנה מתחשבת למנתח יכולה להיות משהו כמו סטטוסקופ מותאם אישית או עט חדש.

מתנות למנתחים הן דרך מתחשבת להודות לאדם שעזר לך לעבור תקופה קשה. להשיג להם משהו שהם צריכים ורוצים היא דרך מצוינת להראות את ההערכה שלך.

ישנם סוגים רבים ושונים של מתנות שהמנתחים יכולים להעריך. להלן כמה רעיונות לגבי מה לקבל את המנתח שלך בעונת החגים:

– סטטוסקופ חדש: סטטוסקופ איכותי הוא משהו שכל מנתח ישמח לקבל. זה גם משהו שמשתמשים בו כל יום, אז זה פרקטי וגם אישי. – קרצוף רפואי בהתאמה אישית: מנתחים יעריכו את המחשבה שהושקעה בבחירת הסגנון והעיצוב שלהם עבור הקרצוף שלהם. – ספר בישול של מתכונים מכל העולם: גם מנתחים חייבים לאכול, אז למה

#2- מתנה של טכנולוגיה

הטכנולוגיה החדשה היא מכשיר קטן, כף יד, שניתן להשתמש בו כדי להדריך את המנתחים בניתוחים הקשים ביותר. הוא נועד לתת למנתחים מידע נוסף בזמן הניתוח ולעזור להם להימנע מסיבוכים.

אמנם זה לא מחליף את הניסיון של המנתח עצמו, אבל זה יכול לעזור להם לקבל החלטות טובות יותר.

המכשיר נמצא בפיתוח מזה מספר שנים ועבר בדיקות קפדניות על מנת לקבל אישור של ה-FDA. החברה צופה שהוא יהיה זמין למכירה השנה.

#3- מתנה של בידור

מתנה למנתח: 3- מתנת בידור

"זה סיפור על אדם שעבר ניתוח רציני. הניתוח הצליח, אבל הוא היה מאוד חרד ממנו".

הניתוח הצליח, אבל הוא היה מאוד חרד ממנו. הוא בקושי הצליח לישון בלילה כי הוא כל כך חשש שמשהו עלול להשתבש. חבריו ובני משפחתו ניסו לעזור לו להירגע, אך נראה ששום דבר לא עבד. בסופו של דבר, אשתו הציעה לו לנסות לצפות בטלוויזיה או להאזין למוזיקה לפני השינה. זה עבד! הוא התחיל להרגיש טוב יותר ולישן טוב יותר כמעט מיד.

"מתנה של בידור"

#4- מתנה שממשיכה לתת בעתיד

מתנה למנתח: 4- מתנה שממשיכה להינתן גם בעתיד.

מהי המתנה הטובה ביותר למנתח? ובכן, זה לא עט חדש, או שעון חדש, או אפילו מכונית חדשה. הדברים האלה נחמדים וטובים, אבל הם לא מה שעושים את ההבדל בחיי היום יום של מישהו. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לתת למנתח הוא זמן. מה זה אומר? זה אומר שאם אתה רוצה להשפיע על מישהו שהקדיש את חייו לעזור לאחרים, תן לו את הזמן שלך. זהו זה! פשוט הקדישו איתם זמן והודיעו להם שהם חשובים ושהם מוערכים.

#5- מתנה מצחיקה עם מגע של מעמד

מתנה מצחיקה עם מגע של מעמד היא המתנה הכי טובה שאפשר לתת למנתח. זה לא סתם יום אחר שבו הם הולכים לעבודה ועושים את העבודה שלהם. הם צריכים להתמודד עם הדם, הדמים והזיעה שמגיעים עם זה. אז אם אתם רוצים להצחיק אותם, הנה חמש מתנות מצחיקות שיעלו חיוך על פניהם.

1) צנצנת חמוצים

2) בקבוק יין

3) זוג גרביים

4) ספל קפה מצחיק

5) חולצה מצחיקה

למידע נוסף בתחום של מתנה לרופאה עליך לגלוש לאתר rockil.co.il

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים