משכנתא למסורבים

משכנתא למסורבים
בישראל של שנות האלפיים, זוגות צעירים רבים החולמים לרכוש נכס משלהם, נתקלים בקשיים רבים וזאת נוכח מחירי הנדל"ן הגבוהים ההופכים רכישת דירה למשימה קשה למדי לביצוע. משום כך, רבים פונים לבנקים לבקשת עזרה במימון המוכרת לכולנו בשמה משכנתא.

בחלק מהמקרים, הבנק מסרב לבקשה והלקוח נכנס לקטגוריה של מסורב משכנתא. מה עושים במצב שכזה והאם זהו סוף פסוק בניסיון שלנו להגשמת החלום של דירה משלנו? התשובה היא כי גם במצב שכזה אין לוותר על החלום וחשוב לדעת כי ניתן לקבל משכנתא למסורבים גם כאשר הבנק אמר לכם לא.

מסלול משכנתא למסורבים – הדרך להגשמת החלום

הבנקים לא תמיד עושים כל שניתן על מנת לנצל את האופציות העומדות לרשותו וזאת על מנת לעזור לכם. לכן חשוב להכיר את הזכויות שלכם ומהן האפשרויות העומדות בפניכם הכוללות דרכי מימון משכנתא נוספות.
משכנתא למסורבים יכולה להוות את ההבדל שבין הרמת ידיים וייאוש לבין נחישות הגשמת החלום. משכנתא למסורבים מספקת מענה לזוגות רבים אשר הבנק סרב להם בתחילה ובסופו של דבר הם מקבלים את המימון הדרוש להם.
ישנם גופי מימון רבים דוגמת חברות חוץ בנקאיות אשר עשויות להעניק לכם משכנתא גם לאחר סירוב מהבנק. היתרון במסלול משכנתא למסורבים הינו הקלות היחסית בה ניתנת המשכנתא וזאת תוך התמקדות בערך הדירה העתידה להיות משועבדת ומתן משקל יחסי מועט לעבר הפיננסי של הלקוח.

סורבתם על ידי הבנק? אל ייאוש!

חברת משכנתאות מציעה ללקוחותיה פתרונות אשראי לעסקים, מימון לקבוצות רכישה, משכנתא למסורבים, הלוואות בתנאים בנקאיים ועוד. צוות החברה כולל מומחים בעלי ניסיון עשיר בתחום המשכנתאות ואנו נלווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב הייעוץ ועד לקבלת המימון לחשבון הבנק שלכם וכל זאת ביעילות, מהירות וביחס אישי. סירוב משכנתא עלול להכניס את הרוכש ללחץ נפשי ולגורם לטעויות בקבלת ההחלטות.

משום כך, מומלץ לפנות למומחים מקצועיים וחברות הפועלות בתחום המשכנתאות והפיננסים, אשר יעמידו לרשותכם יועץ מנוסה שיציע עבורכם פתרונות חלופיים בהתאמה לנתוניכם וצרכיכם האישיים.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים