משכנתא למסורבים

משכנתא למסורבים
בישראל של שנות האלפיים, זוגות צעירים רבים החולמים לרכוש נכס משלהם, נתקלים בקשיים רבים וזאת נוכח מחירי הנדל"ן הגבוהים ההופכים רכישת דירה למשימה קשה למדי לביצוע. משום כך, רבים פונים לבנקים לבקשת עזרה במימון המוכרת לכולנו בשמה משכנתא.

בחלק מהמקרים, הבנק מסרב לבקשה והלקוח נכנס לקטגוריה של מסורב משכנתא. מה עושים במצב שכזה והאם זהו סוף פסוק בניסיון שלנו להגשמת החלום של דירה משלנו? התשובה היא כי גם במצב שכזה אין לוותר על החלום וחשוב לדעת כי ניתן לקבל משכנתא למסורבים גם כאשר הבנק אמר לכם לא.

מסלול משכנתא למסורבים – הדרך להגשמת החלום

הבנקים לא תמיד עושים כל שניתן על מנת לנצל את האופציות העומדות לרשותו וזאת על מנת לעזור לכם. לכן חשוב להכיר את הזכויות שלכם ומהן האפשרויות העומדות בפניכם הכוללות דרכי מימון משכנתא נוספות.
משכנתא למסורבים יכולה להוות את ההבדל שבין הרמת ידיים וייאוש לבין נחישות הגשמת החלום. משכנתא למסורבים מספקת מענה לזוגות רבים אשר הבנק סרב להם בתחילה ובסופו של דבר הם מקבלים את המימון הדרוש להם.
ישנם גופי מימון רבים דוגמת חברות חוץ בנקאיות אשר עשויות להעניק לכם משכנתא גם לאחר סירוב מהבנק. היתרון במסלול משכנתא למסורבים הינו הקלות היחסית בה ניתנת המשכנתא וזאת תוך התמקדות בערך הדירה העתידה להיות משועבדת ומתן משקל יחסי מועט לעבר הפיננסי של הלקוח.

סורבתם על ידי הבנק? אל ייאוש!

חברת משכנתאות מציעה ללקוחותיה פתרונות אשראי לעסקים, מימון לקבוצות רכישה, משכנתא למסורבים, הלוואות בתנאים בנקאיים ועוד. צוות החברה כולל מומחים בעלי ניסיון עשיר בתחום המשכנתאות ואנו נלווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב הייעוץ ועד לקבלת המימון לחשבון הבנק שלכם וכל זאת ביעילות, מהירות וביחס אישי. סירוב משכנתא עלול להכניס את הרוכש ללחץ נפשי ולגורם לטעויות בקבלת ההחלטות.

משום כך, מומלץ לפנות למומחים מקצועיים וחברות הפועלות בתחום המשכנתאות והפיננסים, אשר יעמידו לרשותכם יועץ מנוסה שיציע עבורכם פתרונות חלופיים בהתאמה לנתוניכם וצרכיכם האישיים.

מה היה לנו עד עכשיו?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כמה אפשר להרוויח בחנות אינטרנטית

הקדמה: מהי חנות מקוונת וכיצד היא פועלת? חנויות אינטרנטיות הן אתרים שמוכרים מוצרים או שירותים. הם נקראים "מסחר אלקטרוני", כלומר מסחר אלקטרוני. לחנויות אינטרנטיות יש

אם מי כדי לבנות חנות אינטרנטית

מבוא: סעיף זה עוסק אם כדאי לבנות חנות מקוונת. חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של החלטה זו לפני שתבחרו. נדון בכמה יתרונות פוטנציאליים של בניית

קצת על קמגרה

הקמגרה ואולי בשמה הלועזי Kamagra היא תחליף גנרי ללא מרשם לכדור הוויאגרה המוכר (זוכרים? אותו כדור קסם שכל הגברי םהתלהבו ממנו בתחילת המילניום?). קמגרה ג׳ל