אופציות בינאריות

אופציות בינאריות

אם אתם מוכנים לאתגר אנחנו נסביר לכם כמה אסטרטגיות מתקדמות באופיצות בינאריות. כאן אנחנו עוברים הילוך מהאסטרטגיות הבסיסיות של אופציות בינאריות כדי לחדד את האפשרות שלכם להצליח עם השעקתכם באופציות בינאריות.


סחר מוכפל

"להכפיל" יכול להיות מאוד רווחי. ליישם את השיטה חובה ניסיון רב בנכס שלכם. האסטרטגיה בעצם לוקח בחשבון את מחיר ההתחלתי של האופציה הביארית ואת הידע שלך באופציה כאשר אתה רואה שאחר לחיצת PUT אתה במחיר ההתחלתי ואתה שם לב שהנכס שלך נסחר מעלה המחיר הזה ואתה יודע שהוא אמשיך אז את משקיעה בעוד לחיצת PUT כדי לעשות עוד יותר רווח. אסטרטגיה פשוטה אבל אתה ממש צריך להכיר את השוק הפיננסי כדי להצליח.


אפקט ה- KNOCK-ON

ליישם אך ורק כאשר יש לך ידע רב על יותר משני נכסים ואתה מוכן לקחת סיכוי יחסית גדול. הרעיון, הידיעה שנכס אחד משפיע על נכס אחר באותה שוק. אם אתה רואה עליה של אופציה בינארי לדוגמה אז אולי גם שיש השפעה עם האינדקס של הנכס. זה יכול להיות בנכסים ומט"ח. אתה צריך להיות מסוגל לנתח כמה שווקים במקביל ודעת אותם טובים כדי לעשות את זה.

הפישוק

הפישוק הינו אסטרטגיה מאוד מתקדמת כי זה אומר שאתה לוחץ PUT וCALL על אותה אופציה בינארי, מה שעושים זה לעשות פעולת PUT כאשר המחיר האופציה הבינארית הוא בשיאו וכאשר הנכס מתחיל ליפול לפעיל את CALL בכיוון הנגדי. מה שזה עושה זה מספק עזור מאוד רווחי בן שני האופציות שמעלה את סיכוי ההצלחה. ניתן לראות את התרגיל הזה כניהול סיכונים בשוק שהוא לא קבוע עם הרבה מסחרים כדי לקבל חזרה את ההשקעה שלכם. מה שנחמד באסטרטגיה זו של אופציות בינאריות זה שאתה לא צריך לקנות את האופציות באותו הזה. ניתן לקנות אחד לטווח רחוק יחיסית את האחרים בטווחים קצרים יותר.

משיכת השוק

משיכת השוק מסתמך בשינוי דרסטים ודרמטים בשוק הפיננסי הקונספט זה להשקיע באופציית PUT או CALL כאשר יש לך ידע מעמיק בשוק הספציפי ואתה יודע שהוא הולך לעלות או לרדת בצורה קיצונית. אסטרטגיה זו מרמז שאתה יודע היטב את השוק ובאופציה הבינארית שבה בחרת ואתה מעודכן יום-יומי.
יש אין ספור שיטות שניתנים ליישום כאשר סוחרים באופציות בינאריות וזה תלוי בכם למצוא את השיטה שאתה מוכן לבצע למנע מסיכון גבוה 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

ספר לסוכרתיים ותזונה

במאמר מקיף זה לחולי סוכרת, נמתמקד בחשיבות התזונה והתפקיד שהיא ממלאת בניהול המצב. כמו כן, המאמר סוקר ספר מומלץ המספק

תוכנה לניהול משרד

בעידן של טרנספורמציה דיגיטלית, תוכנת ניהול לידים הפכה לכלי חיוני לשיפור הפרודוקטיביות, ייעול תהליכים וקידום שיתוף פעולה במקום העבודה. פוסט