בניית אתרי חנות וירטואלית

בניית אתרים חנות וירטואלית

עולם הסחר האלקטרוני התפתח מאוד בשנים האחרונות. ניתן לשים לב למגמה שבה מרבית האנשים כיום מעדיפים לבצע את הקניות באינטרנט מאשר לצאת לקניונים העמוסים. כל יציאה כזו מצריכה מאתנו בזבוז של זמן ומאמץ להתארגנות ואצל נשים אשר עושות הכנות גדולות יותר לפני יציאה זה מורגש אפילו יותר. לכן, אותם אנשים המעוניינים לחסוך זמן ומאמץ נהנים מאתרי אינטרנט דינמיים, איכותיים ונוחים שבהם הם יכולים למצוא את הפריטים המתאימים ביותר עבורם, להשוות מחירים ללא לחץ מצד עובד מסוים או מהרצון לצאת מהחנות עם כמה שפחות נזק וכמה שיותר מהר וכך יכולים לבחור מה שהם באמת צריכים ובעלות שהם באמת צריכים.

היתרונות של חנות וירטואלית על פני חנות פיזית:

  • התרחבות לקהל חדש – חנות פיזית מקובעת למקום מסוים ואם במקום הזה אין מספיק תנועה ותנועה מתחלפת הרי שלעסק יהיה קשה להתקיים. באינטרנט ניתן להביא תנועה רבה של אנשים מסוגים שונים, למקד את הפרסום לקהל יעד ספציפי אם צריך ולהגיע לאנשים המעוניינים במוצרים שלכם מבלי לחכות שהם יגיעו אליכם.
  • עלויות – חנות וירטואלית תמכור את אותם מוצרים בחנות הפיזית. אולי לא ניתן יהיה למשש או למדוד את המוצרים אך כל זה מתגמד לעומת החיסכון הרב בהוצאות שמרוויחים בעלי העסק. כך למשל ייהנה בעל העסק מחיסכון דמי שכירות, ארנונה, מים, חשמל, עלויות רבות של עובדים ועוד.
  • נוחות המשתמש – כיום אנשים מעדיפים לחסוך את ההתרוצצויות, חיפוש חניה, זמן הלבוש, האיפור וההתארגנות ליציאה. הם מעדיפים לשבת בפיג'מה מול המחשב בבית, בשעה ובמקום שנוח להם, עם כוס קפה, ולבחור בנחת את המוצר אותו הם מעוניינים לקנות.
  • ניהול נוח ויעיל – חנות פיזית צריכה תחזוקה שוטפת של עובדים. זה כולל את ניקיון החנות והשירותים, סידור וארגון של הסחורה על מדפים או מתקני תצוגה ועוד. באמצעות אתר אינטרנט ניתן להסיר ולהוסיף מוצרים בקלות באמצעות הוספה של תמונה ופרטי המוצר ושיוכה לקטגוריה מסוימת באתר. הכול מתנהל באמצעות פאנל נוח ומקצועי.

לפרטים נוספים אודות שירות בניית אתרים חנות וירטואלית ניתן לפנות אלינו לחברת מדיה אקטיב המתמחה בתחום. לאחר יצירת הקשר באתר ייצור עמכם קשר נציג החברה לשיחת הכירות ראשונית.

 

 

צרו קשר עכשיו