בניית אתרים לעסקים קטנים

בעל עסק, קטן ככל שיהיה, יודע שכיום אתר אינטרנט הוא חובה. אם אתה רוצה להיות שחקן גדול יותר במגרש המשחקים של עולם העסקים אתה חייב להיכנס לשטח המגרש ולעשות זאת בצורה הכי טובה שאפשר. כך למשל מגרש המשחקים של האינטרנט, פלטפורמת התקשורת המובילה בעולם כיום, מצריכה ממך לבנות אתר ואף להשקיע בקידומו על מנת להגיע ללקוחות חדשים. בניית אתרים לעסקים קטנים נעשה על ידי חברת בניית אתרים מקצועית ומוסמכת היודעת להתאים את תקציב הלקוח לצרכיו, לאפיין ביחד את סוג האתר המבוקש ולספק אותו במחיר סביר והוגן.

טיפים לבחירת חברת בניית אתרים לעסקים קטנים:

  • תיק עבודות – דבר ראשון שאתם רוצים להסתכל עליו הוא תיק העבודות של החברה. בדקו אתרים קודמים שהחברה בנתה, בעיקר עבור עסקים קטנים ופחות מוכרים וראו כיצד היא מבליטה אותם על פני מתחרים בתחום, ראו האם האתר מספק את העבודה ומעביר את המסר המבוקש. אינכם יודעים כמה כסף השקיעו אותם בעלי עסקים לבניית האתר אך תוכלו להתרשם לכל הפחות מהאתר עצמו.
  • מחיר – בסופו של יום תרצו שהמחיר של האתר יתאים לתקציב שלכם. לרוב אנו מקצים תקציב מסוים ויכולים להרשות לעצמנו לחרוג ממנו מעט אולם אם הפערים הם גדולים מדי לגישור הרי שאתם צריכים לחשוב על אופציות שונות להפחתת מחיר האתר. אם ההתרשמות שלכם מהחברה היא טובה אז לא חייב לעבור לחברת בניית אתרים אחרת וכי ניתן לשאול את נציגי החברה כיצד ניתן להוזיל את עלויות האתר.
  • שירותים נוספים – בררו עם החברה האם הם מספקים שירותים נוספים כמו ניהול האתר, שיווק ופרסום שלו ועוד.
  • אינטואיציה – לאחר שיחת הטלפון הראשונית ו/או הפגישה עם נציגי החברה ניתן ליהנות מהתרשמות ראשונית האם מדובר בחברה טובה, מקצועית ואנשים שיודעים על מה הם מדברים. ישנם אנשים הפועלים על פי תחושת בטן בנוגע לקבלת החלטות מסוג זה.

כמה כדאי להשקיע בפרסום האתר ובאיזו שיטת פרסום?

כיום מומלץ להשקיע בקידום אתרים אורגני (כלומר קידום האתר במנועי חיפוש) או קידום ממומן בגוגל/פייסבוק. בשני המקרים יש להכין מרוב תקציב מסוים לפרסום. ברוב התחומים כדאי להחליט להשקיע לפחות 2000 שח בפרסום מדי חודש אולם ישנם עסקים הפועלים בתקציבים נמוכים יותר גם במחיר של פחות תוצאות או עבודה לטווח ארוך יותר.

 

בניית אתרים לעורכי דין<<

About the author : admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.