בניית אתרים יוקרתיים

כל בעל עסק קטן או גדול מעוניין שיהיה לו אתר אינטרנט כיום. האתר הוא הפנים של העסק ברשת ועם מיליוני גולשים ישראלים הנמצאים שם מדי יום בהחלט מדובר אולי בחלון הראווה החשוב ביותר של העסק. באתר האינטרנט ניתן ליצור קשר עם קהל הלקוחות של העסק, להגדיל אותו, לקדם מוצרים ושירותים נוספים, לקדם חברות מועדון וכאמור להגדיל את ההכנסות והרווחים בעסק.

מהו אתר יוקרתי?

אנשים נוטים לחשוב כי אם מושקע באתר יותר כסף כך הוא יותר יוקרתי. הם חושבים כך מכיוון שמסתתרת במילה יוקרתי המילה יקר. העניין הוא שהמחיר מושפע מפרטים רבים: החל מגודל החברה וכמות העובדים בה, הוצאות המשרד של החברה, אופן העבודה, גובה המשכורות של העובדים ועוד. אתר יוקרתי על פי אנשי מקצוע בתחום בניית האתרים הנם אתרים המשדרים יוקרה ובנויים בצורה דקדקנית ביותר עבור בעלי מקצועות ועסקים מכובדים. כך למשל: אתרים לעורכי דין, אתרים לרופאים, אתרים של חברות גדולות ומפוארות, אתר של רשת בתי מלון יוקרתיים ועוד.

הדברים הקטנים שהופכים אתר ליוקרתי יותר:

  • עיצוב מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
  • צוות קריאייטיב שעובד על האתר מהאפיון הראשוני ועד המוצר המוגמר.
  • תוכן איכותי בעל ערך רב לגולש וכזה אשר עבר עריכה לשונית מקצועית.
  • ניווט יעיל ונוח באתר, ללא חלונות קופצים או פרסומות.
  • אתר נקי, מסודר ומקצועי ממש כפי שהמשרד/קליניקה/בית העסק היה צריך להיראות במקום פיזי.
  • אתר הכולל מערכות דינמיות ולעתים אף מועדון משתמשים.

כמה עולה לבנות אתר יוקרתי?

בניית אתרים יוקרתיים בכל זאת איננה משירותי בניית האתרים הזולות ביותר וכי יש לקחת בחשבון השקעה של סכום נכבד מתקציב הפרסום של החברה. ניתן לשאוב עידוד מכך שמדובר לרוב בתשלום חד פעמי לבניית האתר ולאחר מכן עלויות התפעול והניהול הנן זניחות יחסית. אנו בחברת מדיה אקטיב מתמחים בשירותי בניית אתרים יוקרתיים מכל סוג ובעלי עסקים בכל סדר גודל. החברה פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר מתוך כוונה להפוך כל לקוח למרוצה וממליץ. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונציג יחזור אליכם בתוך 48 שעות.

 

 

צרו קשר עכשיו