בניית אתרים חברתיים

בניית אתרים חברתיים

מיליוני ישראלים ומאות מיליוני אנשים בכל רחבי העולם גולשים באינטרנט מדי יום. הוא צובר פופולריות משנה לשנה ולא נראה שזה הולך להיעלם בקרוב, להיפך. התופעה של מעורבות הקהל באינטרנט רק הולכת וגדלה ומרבית האנשים אף מנצלים זאת לטובה. בעקבות הצמיחה של הרשתות החברתיות צמח לו שירות בניית אתרים חברתיים גם עבור אלה שיש להם רעיונות ייחודיים ומיוחדים לרשתות חברתיות חדשות וכן לאתרים בהם אור הזרקורים והפעילות באתר מותנית בעיקר על ידי הגולשים עצמם ולא רק על ידי בעל האתר.

מהו אתר חברתי?

אתרים חברתיים הנם אתרים שבהם המעורבות של הגולשים הנה החלק המרכזי בהם. הגולשים משתפים תכנים, תמונות, סרטונים או מידע כלשהו, משתתפים באירועים, מגיבים, משתפים מידע של אחרים ועוד. לא מדובר רק על רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ורשתות חברתיות אחרות שאתם אולי מכירים אלא גם על אתרי התרמה לאוהבי בעלי חיים לדוגמה, אתרי עמותות, אתרים למען הסביבה, אתרים של אירועים שונים הנוצרים על ידי הגולשים, אתרי גיוס כספים ועוד.

היתרון הגדול של אתרים מסוג זה:

האחדות של הגולשים תחת נושא מסוים ו/או המעורבות שלהם בנושא האתר או במהות שלו היא זה שיוצרת את הכוח הפרסומי שלו. כוח פרסומי גדול יכול לשנות דברים. כך למשל 3000 אנשים שכל אחד יתרום רק 100 שקלים יכול להכניס סכום כסף מספיק גדול לממן טיפולים רפואיים לילדים חולים רבים או לסייע לכפר שלם להתקיים במשך כמה שנים עם מזון ושתייה ועוד.

כיצד מתחילים?

בניית אתרים חברתיים צריכה להיעשות מתוך מחשבה רבה כיצד המעורבות של הגולשים תבוא לידי ביטוי. האם המעורבות שלהם היא יומיומית? שבועית? חודשית? או אולי תקופתית? לכמה אנשים אתם מעוניינים להגיע? היכן באינטרנט תוכלו למצוא אותם? מהם הצבעים השולטים שכדאי לעצב בהם את האתר? האם יש צורך במערכות מתקדמות שונות לניהול הגולשים ותפעול האתר? היפגשו עם חברת בניית האתרים ואפיינו יחד את מהות האתר וקהל היעד שלו. לאחר מכן תוכלו להעביר את האתר לבנייה ולעקוב אחר ההתקדמות שלו. המחיר לאתר תלוי במשתנים שונים ולכן כדאי להיוועץ על כך עם חברת בניית האתרים ולתת לה מידע מעמיק יותר על האתר.

 

 

צרו קשר עכשיו