בניית אתרים בwordpress

כיום ישנם לא מעט אופציות לבניית אתרים מסוגים שונים. מלבד סוגי האתרים ישנם גם פלטפורמות בנייה שונות לאותם אתרים. אם אתם מתכוונים לשכור את שירותיה של חברת בניית אתרים אז לא צריכה להיות לכם בעיה כלל וכי החברה תבחר את הפלטפורמה המתאימה ביותר עבורכם. לרוב יהיה האתר מבוסס על wordpress. בניית אתרים בwordpress בבסיסה הנה פשוטה אולם יש עולם שלם של אפשרויות שבעלי מקצוע מנוסים מכירים טוב יותר ויודעים כיצד לשפר ולייעל את האתר הן מבחינה וויזואלית, הן מבחינת תוכן וכמובן גם מבחינת חוויית המשתמש באתר.

היתרונות באתר וורדפרס:

  • נוח ומהיר להתקנה.
  • אינספור תבניות שניתן לבסס עליהן את האתר בצורה המתאימה ביותר לאחר אפיון העסק, הקהל והאתר עצמו.
  • אפשרויות עריכת קוד האתר כולל תרגום האתר מימין לשמאל ולהיפך, התקנת תוספים שונים המשדרגים את האתר וכו'.
  • פלטפורמה בטוחה ונוחה שמרבית אתרי האינטרנט בארץ ובעולם כיום מבוססים עליה.
  • שולחן עבודה אחורי נוח ויעיל לעבודה שכל אחד עם מעט חוש טכני יכול לתפעל.

יצירת תכנים באתר:

קל להוסיף תכנים לאתר. ישנם 2 סוגי תכנים עיקריים: עמוד תוכן ופוסט. עמוד התוכן מתייחס בעיקר לעמודים רגילים באתר, ניתן לשייך העמודים הללו לתפריט או לדאוג שיהיו מוסתרים ולקשר אליהם בקישור ישיר. לצדם יש את הפוסט שהוא לרוב יהיה מאמר תוכן בבלוג באתר.

הוספת תמונות:

בשולחן האחורי ישנה ספריית מדיה אליה ניתן להעלות תמונות ולאחר מכן לבחור תמונה מתאימה מתוך הספרייה בקלות וביעילות. כמובן שלצד זה ניתן להעלות תמונה חדשה בעמוד התוכן/הפוסט וגם תמונה זו תעלה לאחר מכן לספריה.

התקנת תוספים – היתרון הגדול של וורדפרס:

אחד היתרונות הגדולים שנהנות ממנו חברות בניית אתרים בעת בניית אתר בwordpress היא האפשרות להתקין תוספים בחינם (ניתן גם לקנות תוספים מתקדמים בתשלום) ולשדרג באמצעותם את האתר. כך למשל תוכלו להתקין תוסף שיסייע לכם במעקב אחר התאמת התוכן לקידום אתרים, תוסף שבו ניתן להדביק את קוד האנליטיקס למעקב אחר תנועת המבקרים באתר (כך למעשה אתם חוסכים את הצורך להתעסק עם קוד האתר), תוסף יצירת קשר באתר, תוסף כפתורי שיתוף לרשתות חברתיות ועוד.
צרו קשר עכשיו