בניית אתרים איכותיים

הביקוש לאתרים כיום הולך וגובר כפי שלא היה מעולם. האינטרנט תפס תאוצה בעשור האחרון ולא נראה כי משהו יעצור את ההתקדמות שלו גם בעשור הקרוב שיבוא עלינו לטובה. משום כך כל עסק רוצה להיות קיים באינטרנט וכדי שזה יקרה הוא צריך שיהיה לו אתר אינטרנט. בעלי עסקים רבים משקיעים אלפי שקלים ויותר על אתר אינטרנט איכותי וטוב אך אינם מגיעים עם רקע של ידע מקדים של משהו אתר איכותי בכלל. לשם כך נעשה לכם מעט סדר במאמר זה.

כמה דברים חשובים שיהפכו את האתר שלכם לאיכותי באמת:

  • חוויית משתמש – מושג חדש שפרח בשנים האחרונות ביחד עם העדכונים האחרונים של גוגל הוא חוויית משתמש. הכוונה היא לחוויית הגלישה של מבקר באתר מהרגע שהוא נכנס לאתר ועד הרגע שהוא עוזב אותו. נתונים סטטיסטיים שונים משפיעים על קידום האתר, זאת בעקבות חוויית משתמש טובה או פחות טובה. כך למשל לקוח שייכנס לאתר שבו העיצוב מקשה על הקריאה או שהכתב בו צפוף וקטן מדי עשוי לגרום לו לעזוב מידית את האתר, להעלות את אחוז הנטישה של האתר מבחינה סטטיסטית וכך אף לפגוע בקידום האתר בגוגל. לכן כאשר מדברים על בניית אתרים איכותיים שמים דגש על חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.
  • עיצוב רספונסיבי – עיצוב רספונסיבי הוא עיצוב המותאם לפלטפורמות גלישה שונות. לדוגמה: מחשב שולחני, מחשב נייד, טאבלט, סמארטפון וכו'. כיום מדובר בחלק קריטי בבניית כל אתר.
  • תוכן תדיר – על מנת ליהנות מאתר איכותי יש צורך בהזנת האתר בתוכן תמידי. שלב זה אינו קשר רק לבניית האתר והזנתו בתוכן הראשוני אלא בתוכן שוטף המעודכן באתר המקום המיועד לכך. לדוגמה: בלוג האתר, עמודים נוספים בתפריט, מוצרים חדשים שעולים לאתר וכו'.
  • דומיין קליט – דומיין קליט משפר את איכות האתר בכך שהוא מקל על אנשים לזכור אותו, להמליץ עליו לחבריהם ועוד. אם תוכלו להשתלט על דומיין מתאים וותיק זה אפילו טוב יותר.
  • עיצוב נקי ונוח – כפי שהזכרנו קודם לכן: עיצוב האתר משתקף באופן ישיר בעיניי הגולש מהרגע הראשון שהוא נכנס לאתר ולכן עיצוב נקי, מסודר ונעים לגלישה יסייע בשיפור חוויית המשתמש של האתר. אין זה אומר שאתם צריכים לעצב את האתר בצורה פשוטה מדי כך שיראה לא מקצועי אלא שכיום ניתן לפשט את העיצוב ולסגנן אותו בצורה כזו שגם ייראה מקצועי ואיכותי וגם יהיה נוח ונעים לעין.

חברת מדיה אקטיב הנה מחברות בניית האתרים המובילות בישראל ותשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

 

 

בניית אתרים איך מתחילים<< >>בניית אתרים דינמיים

About the author : admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.