בניית אתרים איך מתחילים

כיום כל עסק, קטן או גדול, זקוק לאתר אינטרנט בו הוא יוכל לקדם את המוצרים והשירותים שלו, לשפר את המיתוג והמוניטין של העסק על ידי שיפור המיקום של האתר בגוגל וכן לטובת הרחבת קהל הלקוחות של העסק. אתר אינטרנט הוא מעין כרטיס ביקור של העסק בעולם האינטרנט שבו מרבית האנשים מחפשים כיום מידע, שירותים ומוצרים שונים ולכן לא מן הנמנע שהאינטרנט כבר נחשב כיום לפלטפורמת הפרסום המרכזית בארץ ובעולם.

אפיון העסק:

בניית אתרים לעסקים מתחילה קודם כל באפיון העסק. יש לשבת עם חברת בניית האתרים ולענות על שאלות שהתשובות להן ירכיבו את אפיון העסק ולקוחותיו וכך ניתן יהיה לבנות אתר המותאם לצרכי העסק. כך למשל: לאיזה קהל פונה העסק? מהם המוצרים/שירותים הפופולריים ביותר של העסק? היכן ניתן למצוא את לקוחות העסק ברשת? האם מרבית לקוחות העסק גולשים בסלולר או במחשב? וכו'.

בחירת סוג האתר:

ישנם סוגים רבים של אתרים ויש להתאים את סוג האתר לצרכי העסק. האם מדובר באתר תדמית פשוט לאדם עצמאי? אתר המייצג חברה? האם האתר צריך לכלול חנות מוצרים וירטואלית? האם האתר מבוסס על תוכן או אולי סוג מדיה שונה כמו תמונות או ווידיאו? מהם הצבעים המועדפים על בעל העסק? כאשר אתם מאפיינים את סוג האתר וודאו עם החברה הבונה לכם את האתר שהיא אכן מסוגלת לבנות לכם את סוג האתר המבוקש.

עיצוב ופיתוח האתר עד לרגע עלייתו לאוויר:

כאשר נכנסים לשלב העבודה. בשלב זה המעצב והמתכנת יקבלו את האפיון וההוראות ממנהלי הפרויקט בנוגע לאתר, לנראות הוויזואלית הכללית שלו ולצרכי העסק. משם אנשי הצוות ייגשו למלאכתם ויכינו סקיצות שונות, בהתאם למה שנסגר מראש מול הלקוח, ויאפשרו לו לבחור בסקיצה המועדפת עליו. לא כל עבודת בניית אתר כרוכה במהלך זה וכי ישנם בעלי עסקים הסומכים על חברת בניית האתרים שתבנה עבורם את האתר הטוב ביותר במסגרת התקציב לבניית האתר ומניסיונה של החברה.

ניתוח נתונים ושיפור תוצאות:

לאחר בניית האתר חשוב להתקין קוד אנליטיקס באתר. ניתן לבקש מחברת בניית האתרים לעשות זאת עבורכם ובמידה והיא גם מנהלת את האתר עבורכם תוכלו לבקש ממנה להעביר דוח חודשי של כמות הכניסות לאתר ונתונים נוספים הניתנים לאיסוף באמצעות כלי גוגל אנליטיקס.

 

>>בניית אתרים איכותיים

About the author : admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.